יואל שתרוג אדמה יוצרת קורסי צילום, סדנאות צילום בית הספר הפתוח לצילום מאמרים ודפי עזר לתלמידי הקורסים וסדנאות צילום בית הספר הפתוח לצילום עבודות תלמידי קורסי צילום, סדנאות צילום בית הספר הפתוח לצילום אירועים יחודיים לתלמידי קורסי צילום, סדנאות צילום בית הספר הפתוח לצילום לקוחות בית הספר הפתוח לצילום, אדמה יוצרת צור קשר עם בית הספר לצילום | צילום לתלמידי קורסי צילום, סדנאות צילום בית הספר הפתוח לצילום
 
 
  יואל שתרוג אדמה יוצרת פריסה ארצית של קורסי צילום, סדנאות צילום בית הספר הפתוח לצילום מאמרים מומלצים לתלמידי קורסי צילום, סדנאות צילום בית הספר הפתוח לצילום תמונת השבוע, הצילום השבועי של תלמידי קורסי צילום, סדנאות צילום בית הספר הפתוח לצילום תערוכות צילום לתלמידי קורסי צילום, סדנאות צילום בית הספר הפתוח לצילום קישורים אל תערוכות צילום לתלמידי קורסי צילום, סדנאות צילום בית הספר הפתוח לצילום  
                         
 

ארגון עובדי משרד הביטחון
סדנת צילום לראות את האור
בהנחיית יואל שתרוג והדס בור

 

 "מהות הצילום - היא להעמיד באותו קו ראיה את הראש, העין והלב"
הנרי קרטיה ברסון

 הסדנא  מיועדת לבוגרי סדנת צילום מתקדמים (או סדנא מקבילה)  ולבעלי ניסיון וידע בצילום, המעוניינים להעמיק את שליטתם בצילום ולחדד ולהעשיר את החשיבה הצילומית,תוך העשרת הידע הטכנולוגי.

 הקורס כולל: בניית אתר אינטרנט אישי לכל אחד ממשתתפי הסדנא, 3 מפגשי פוטושופ לצלמים בהנחיית הדס בור, מפגש צילום בסטודיו, ומספר יציאות לצילום בנופים ובמצבי צילום שונים, וניתוחי עבודות.

 

 

מפגש מספר 1  

 

12.12.10 יום ראשון 16:15
מפגש פתיחה.
הצגת מטרות ומבנה הקורס. הרצאה: "צילום ברשות הציבור"  
צעד ראשון לבניית אתר אינטרנט אישי, הנחיות  ודוגמאות

 

מפגש  מספר 2

02.01.11 יום ראשון 16:15
פוטושופ  - בהנחיית הדס בור
מבנה שולחן העבודה בפוטושופ.  
עיבוד תמונה: עיבוד צבעוניות התמונה (שינוי גוון, שינוי הרוויה) , עיבוד התאורה והחשיפה (הכהיה, הבהרה, קונטרסט).החלפת צבע מסויים  בתמונה ועוד עיבודים שונים כלי החיתוך  - שמירה נכונה. 

 

מפגש מספר 3

14.01.11 יום שישי 
אג'מי, נוף אורבני ייחודי, גרפתי, משחקים של אור וצבע, בעלי מלאכה, בתי קפה ונוף אנושי. צילום בנוף פתוח לאורך החלק הדרומי של טיילת יפומפגש מעשי.

 

מפגש מס' 4

16.01.11 יום ראשון 16:15
ניתוח עבודות מהמפגש ב אג'מי, התייחסות מודל מקום ע"י הצגת תמונות נבחרות. נקיטת עמדה.       הבנת המושג: נקודת מבט אישית. יישום כל נקודות ההתייחסות בבחירת נושא העבודה: זוויות הצילום, רגעי  הצילום, צבעי הצילום, המסגרת.   

 

מפגש מס' 5

06.02.11 יום ראשון  17:00
צילום סטודיו, תרגיל בצילום מוצרים בסטודיו.
תרגול סוגי תאורה שונים, רקעים, התנסות אישית בבניית סט תאורה בעזרת גופי תאורה שונים המאפשרים לכל אחד לבנות סטודיו ביתי בהשקעה נמוכה.
 

מפגש מס' 6

13.02.11 יום ראשון 16:15
פוטושופ
במפגש נערוך הכרות עם אחד הכלים הנפלאים של הפוטושופ  הLevels-  . הכלי מאפשר לעבד את התמונה ולהגיע לתוצאות מדהימות . כלים  לטיפול מקומי בתיבת הכלים: בהרבה מקרים אנו מוצאים את עצמנו רוצים להכהות או להבהיר רק חלק קטן מהתמונה לעיתים רוצים לחזק צבע או להחליש את עוצמת הצבע רק באזור מסויים או בפרט אחד בתמונה.   נכיר כמה כלים בתוכנה שמאפשרים לנו לעשות זאת.
 

מפגש מס' 7

25.02.11 יום שישי
צילום מעשי,
המיקום יקבע במהלך הסדנא
 

מפגש מס' 8

06.03.11 יום ראשון 16:15
 ניתוח עבודות משני המפגשים המעשיים.
 

מפגש מס' 9

27.03.11 יום ראשון 16.15 
פוטושופ  
הכרות עם כלי החותמת : לעיתים התמונה דורשת ריטוש.  מחוט חשמל ש"נתקע" באמצע הפריים  ועד צילום משפחתי ישן מקומט וסדוק שאנו רוצים לתקן בו את הפגמים.
כלי החותמת הינו כלי לתקן לרטש ולהעלים את מה שצריך.פילטרים: תוכנת הפוטושופ מציע שלל גדול ורב של פילטרים שונים ומשונים. נכיר את דרך העבודה עם חלק מהפילטרים של התוכנה

 

מפגש מס' 10

25.03.11  יום שישי  11:15
צילום מעשי בירושלים
מתחם ממילה (ישן מול מחודש) שער יפו, וסמטאות העיר העתיקה.
תרגול צילום נוף אנושי ייחודי, נוף אורבני מבזק באור יום.

 

מפגש מס' 11:

  

03.04.11 יום ראשון 16:15
ניתוח עבודות מהמפגש בירושלים

 

מפגש מס' 12:

 

17.04.11 יום ראשון 16:15
הצגת פרוייקט אישי - סיכום סדנא  

 

 

לפרטים ולהרשמה  משרד "ארגון עובדי משרד הביטחון"

 

            הסדנא פתוחה לאנשי משרד הביטחון בלבד   

 

         

 אדמה יוצרת בית הספר הפתוח לצילום

לאדמה סדנאות צילום ברמות שונות ובפריסה ארצית

לאתר אדמה www.y-adama.co.il

לפרטים נוספים יואל:   052-4449333  08-9765845

y-adama@zahav.net.il

 

      
קורס צילום, סדנת צילום   |   הרצאות חובקות עולם   |   גלרית צילום   |   קטעי עיתונות   |   שירותי צילום   |   יואל שתרוג   |   עמוד הבית   |   מפת האתר
     ©  כל הזכויות שמורות לאדמה יוצרת בע"מ, יואל שתרוג 
אדמה יוצרת 08-9765845, 050-5311857
        עיצוב: הדס בור. מוסיקה עידית אשל, בניה עיצוב וקידום אתרים: Site2goal