המרכז לאמנות חזותית - רחובות                     
                                                            עיריית רחובות האגף לחינוך, תרבות ,נוער וספורט
                                                                                                                                                                                 מרכז התרבות ע"ש סמילנסקי
 
 סדנאות צילום ואמנות
בשיתוף עם "אדמה יוצרת" - בית הספר הפתוח לצילום
 
מגוון עשיר ואיכותי של סדנאות צילום
בהנחיית מיטב המורים, בעלי ניסיון רב באווירה משפחתית ויחס אישי.
 
 אדמה מעבירה סדנאות צילום  במרכז לאמנות חזותית ברחובות כבית ספר פתוח לצילום  ואמנות עם מגוון תוכניות לימודים וסדנאות צילום ברמות שונות המאפשרות לכל משתתף להתאים את תוכנית הלימודים, קצב ההתקדמות, סוג הסדנא ואת תחומי העניין של כל משתתף בעולם הצילום
.צלמים בתחילת דרכם ללא ידע בצילום, או לאלה שמצלמים זמן רב ורוצים להבין טוב יותרמה הם עושים, ובמיוחד לצלמים העוברים ממצלמה אנלוגית לדיגיטלית וזקוקים להכוונה.

סדנת צילום למתחילים מורכבת ממפגשים עיוניים ומעשיים, במהלך המפגשים נכיר את המצלמה שברשותנו ונלמד איך להפיק ממנה את המרב. נלמד את עקרונות החשיפה הנכונה, הצמצם, מהירות התריס, יחסי הגומלין, פיצוי חשיפה. נכיר את סוגי העדשות השונות וכמו כן את עקרונות הקומפוזיציה.
נלמד לבנות תמונה נכונהועל מציאת פתרונות מקוריים ואיכותיים לבעיות הצצות בצילום, נפתח את יכולת האלתור והחשיבה המופשטת ונבסס את שפת הצילום.
התוכנית משלבת צילום מעשי בנוף אורבני, בתנאי אור קשים וניגודיים, צילומי לילה ונוף אנושי.  

סדנת צילום מתקדמים מיועדת לבוגרי סדנת מתחילים ,צלמים חובבים המצלמים זמן רב ורוצים להבין יותר מה הם עושים ולהגיע לתוצאות איכותיות בצילום.
בסדנא נעבוד על חידוד הראייה הצילומית ופיתוח רעיון בשפת הצילום לצד היכרות עם ההיסטוריה של הצילום ומורכבות הדימוי החזותי , נפתח  את השפה הצילומית, נתרגל שימוש נכון בצבע, קומפוזיציה ונעבוד על תרגילים מתקדמים בצילום: נוף אורבאני, נוף אנושי, שווקים וצילום מודל ערום.   

סדנת צילום אמן מיועדת לבוגרי סדנת "מתקדמים" ולבעלי ניסיון וידע בצילום המעוניינים להעמיק את שליטתם בצילום, לחדד ולהעשיר את החשיבה הצילומית תוך העשרת הידע הטכנולוגי.
"ההבדל בין תמונה בודדת לבין סדרה מצולמת הוא כמו ההבדל בית מילה למשפט"
הסדנא מוקדשת לסדרות מצולמות וכוללת הרצאות ,הדגמות, תרגילי צילום אישיים וקבוצתיים עבודה על צילום סדרתי, סיורי צילום משותפים, ביקורת וניתוח עבודות הסטודנטים. במהלך הקורס עובד כל סטודנט על פרויקט צילום אישי שמוגש כסדרת עבודות.
הקורס מיועד לבוגרי סדנת "מתקדמים" ולבעלי ניסיון וידע בצילום המעוניינים להעמיק את שליטתם בצילום, לחדד ולהעשיר את החשיבה הצילומית תוך העשרת הידע הטכנולוגי.   

סדנת פוטושופ 
מיועדת לכל צלם שמצלם עם מצלמה דיגיטלית – מכל סוג.
בסדנא נכיר את התוכנה, נלמד מושגי יסוד בקבצים דיגיטלים במבנה שולחן העבודה, נעבור על הכלים החשובים ביתר לצלמים, נלמד על עבודה בשכבות, עריכת מסמכים, פילטרים ועוד


"המרכז לאמנות חזותית" - רחוב גולדין 2 רחובות
לקבלת ידיעון הקורסים והרשמה
חייגו אלינו:   08-9390-390    שלוחה -3
aliza@rehovot.muni.il
. .

 
 
     
קורס צילום, סדנת צילום   |   הרצאות חובקות עולם   |   גלרית צילום   |   קטעי עיתונות   |   שירותי צילום   |   יואל שתרוג   |   עמוד הבית   |   מפת האתר
     ©  כל הזכויות שמורות לאדמה יוצרת בע"מ, יואל שתרוג 
אדמה יוצרת 08-9765845, 050-5311857
        עיצוב: הדס בור. מוסיקה עידית אשל, בניה עיצוב וקידום אתרים: Site2goal