תוכניות לימודי צילום - בית הספר "אדמה יוצרת"
לתאריכים, מיקום  ולתוכניות לימודים מפורטות

 
 
סדנת צילום
מתחילים

חוג צילום למתחילים
קהל היעד: צלמים בתחילת דרכם ללא ידע בצילום, או לאלה שמצלמים זמן רב ורוצים להבין טוב יותרמה הם עושים, ובמיוחד לצלמים העוברים ממצלמה אנלוגית לדיגיטלית וזקוקים להכוונה.
תיאור הסדנא: הסדנא מורכבת ממפגשים עיוניים ומעשיים, במהלך המפגשים נכיר את המצלמה שברשותנו ונלמד איך להפיק ממנה את המרב. נלמד את עקרונות החשיפה הנכונה, הצמצם, מהירות התריס, יחסי הגומלין, פיצוי חשיפה. נכיר את סוגי העדשות השונות וכמו כן את עקרונות הקומפוזיציה.
נלמד לבנות תמונה נכונהועל מציאת פתרונות מקוריים ואיכותיים לבעיות הצצות בצילום, נפתח את יכולת האלתור והחשיבה המופשטת ונבסס את שפת הצילום.
התוכנית משלבת צילום מעשי בנוף אורבני, בתנאי אור קשים וניגודיים, צילומי לילה ונוף אנושי.
 
סדנת צילום מתקדמים

חוג צילום מתקדמים
קהל היעד:בוגרי סדנתמתחילים ,צלמים חובבים המצלמים זמן רב ורוצים להבין יותר מה הם עושים ולהגיע לתוצאות איכותיות בצילום.
תיאור הסדנא: בסדנא נעבוד על חידוד הראייה הצילומית ופיתוח רעיון בשפת הצילום לצד היכרות עם ההיסטוריה של הצילום ומורכבות הדימוי החזותי.
בסדנא נפתח  את השפה הצילומית, נתרגל שימוש נכון בצבע, קומפוזיציה ונעבוד על תרגילים מתקדמים בצילום: נוף אורבאני, נוף אנושי, שווקים וצילום מודל ערום.
 
סדנת צילום
אמן

חוג צילום אמן
קהל היעד:הקורס מיועד לבוגרי סדנת "מתקדמים" ולבעלי ניסיון וידע בצילום המעוניינים להעמיק את שליטתם בצילום, לחדד ולהעשיר את החשיבה הצילומית תוך העשרת הידע הטכנולוגי.
תיאור הסדנא: "ההבדל בין תמונה בודדת לבין סדרה מצולמת הוא כמו ההבדל בית מילה למשפט"
הסדנא מוקדשת לסדרות מצולמות וכוללת הרצאות ,הדגמות, תרגילי צילום אישיים וקבוצתיים עבודה על צילום סדרתי, סיורי צילום משותפים, ביקורת וניתוח עבודות הסטודנטים. במהלך הקורס עובד כל סטודנט על פרויקט צילום אישי שמוגש כסדרת עבודות.
 
סדנת צילום
"לראות את האור"

חוג צילום
"לראות את האור
קהל היעד:הקורס מיועד לבוגרי סדנת "מתקדמים" ו/או אמן.
תיאור הסדנא: צילום  כחוויה רוחנית.
כלים בצילום לזרימה, ו"אנרגיה יצירתית". אחריות בקבלת החלטות יצירתיות, מעבר למישור גבוה אישי ואיכותי. זיהוי וטיפוח האמן שבכל אחד.   
הסדנא מוקדשת להעמקת הידע, ההבנה והמיומנות בצילום הרחבת תחומי ההתמודדותבצילום, ובעיבוד התמונות. בשילוב התנסות בתחומי צילום שונים ומגוונים.
 
סדנת צילום תיעודית

חוג צילום תיעודי
קהל היעד: בוגרי סדנת אמן ולצלמים בעלי ידע וניסיון המעוניינים להתנסות בצילום תיעודי.
תאור הסדנא: הסדנא משלבת מפגשים עם 5 צלמים שונים בעלי גישות שונות בצילום תיעודי, מפגשים עיוניים ויציאות לצילום מעשי. עם סיום הסדנא נפיק במרוכז לכל משתתףספר עם הצילומים מהסדנא
 
תוכנית שנתית
ללימודי צילום
תוכנית לימודים שנתית: כוללת שני מפגשים שבועיים, התוכנית משלבת בלימודי הצילום אמנות, תולדות הצילום, סטודיו, פוטושופ, מעבדה ועוד.
 
סדנת צילום דיגיטלי

חוג צילום דיגיטלי
קהל היעד :הסדנא מיועדת לבעלי מצלמות דיגיטליות המעוניינים להכיר לעומק את המצלמה שברשותם, להכיר את כלהתפריטים להשתמש בפונקציות השונות ולהפיק את המרב מהמצלמה.
תיאורהסדנא: בסדנא נכיר לעומק את עקרונות עבודת המצלמה הדיגיטלית, את סוגי הקבצים השונים ושימושיהם, נכיר את המונחים השימושיים בעולם הצילום הדיגיטלי וסמלים בינלאומיים במצלמה הדיגיטלית.
 
סדנת פוטושופ לצלמים
(לימודי פוטושופ לצלמים)
קהל היעד: הסדנא מיועדת לכל צלם שמצלם עם מצלמה דיגיטלית – מכל סוג.
תיאור הסדנא: בסדנא נכיר את התוכנה, נלמד מושגי יסוד בקבצים דיגיטלים במבנה שולחן העבודה, נעבור על הכלים החשובים ביתר לצלמים, נלמד על עבודה בשכבות, עריכת מסמכים, פילטרים ועוד.
 

סדנת צילום הריון    ולידה

חוג צילום הריון ולידה

סדנא זוגית ייחודית המתמקדת בצילום הריון ולידה.
קהל היעד: הורים לקראת הלידה
תיאור
הסדנא:הסדנא מתאימה לצלמים חובבים ולצלמים בתחילת דרכם המעוניינים לתעד את שלבי ההריון והלידה באיכות הטובה ביותר תוך כדי ניצול הציוד שברשותכם, ניתן לעבור את הסדנא עם כל סוגי המצלמות קומפקטיות ורפלקס, בסדנא נלמד לצלם נכון, מדידת אור,זוויות צילום,  קומפוזיציה ועוד
 
סדנאות סגורות לועדים וארגונים
אדמה מעבירה סדנאות צילום המותאמות אישיתלמוסדות, ארגונים וחברות.
 
סדנאות ייחודיות
קהל היעד: צלמים חובבים, משתתפי ובוגרי סדנאות אדמה ,  
תיאור הסדנא מפגשי התמחות בנושאים שונים בהדרכת מיטב הצלמים ומורי הצילום בארץ.
לתאריכים, מיקום  ולתוכניות לימודים מפורטות
 
     
   
   
קורס צילום, סדנת צילום   |   הרצאות חובקות עולם   |   גלרית צילום   |   קטעי עיתונות   |   שירותי צילום   |   יואל שתרוג   |   עמוד הבית   |   מפת האתר
     ©  כל הזכויות שמורות לאדמה יוצרת בע"מ, יואל שתרוג 
אדמה יוצרת 08-9765845, 050-5311857
        עיצוב: הדס בור. מוסיקה עידית אשל, בניה עיצוב וקידום אתרים: Site2goal