סיפורי תל אביב - בכל זאת יש בה משהו
מסע אל תל אביב שלא הכרתם בערב המשותף ליואל שתרוג ולזמרת עידית אשל
תיאטרון ענבל יום חמישי 18.06.09

 
סיפורים, שקופיות "וסימני דרך", בהגשתו של יואל שתרוג בשילוב עם שירים השזורים בהתפתחות של תל אביב כעיר העברית הראשונה, המבוצעים על ידי הזמרת עידית אשל בליווי גיטרה - גיא שהם .
 
 
 
מהפנס והקיוסק הראשונים בעיר לבתי הקפה של תחילת המאה הקודמת עד לבתי הקפה של היום, שהם חלק בלתי ניפרד מהנוף התל אביבי. אל ביתו וסיפורי האהבה של ביאליק המשורר הלאומי.
 
דרך כתיבתו של אלתרמן, אהבתו הגדולה לעיר תל אביב , שהיא חלק בלתי נפרד מכתיבתו, בה הוא מבטא את יחסו המורכב לעיר.    
אל סיפורם של ראשי השכונות שמעון רוקח, אהרון שלוש עקיבא ויס ודמויות צבעוניות מהעבר והווה.
 
למחוזות בתים שצמחו מהחולות, והפכו לשדרה ציורית המחברת בין נוה צדק ואחוזת בית, למרכז התרבות של תל אביב. אל קולנוע עדן הריאנוע הראשון בתל אביב, שהפך למוקד בילוי ואולם לנשפים העליזים של אותם ימים.
 
נמשיך עם סיור נוסטלגי "בפנתיאון של תל אביב", בית הקברות טרומפלדור בו טמונים לצד קורבנות המאורעות כל "רחובות תל אביב": טשרניחובסקי, ביאליק, ארלוזורוב נורדאו ועוד רבים אחרים.
 
יואל שתרוג – עיתונאי, צלם, עורך צילום ומרצה על ערים קסומות בעולם, בסיפורים ובשקופיות אל תל אביב שלא הכרתם, מסיפורי הקמת השכונות הראשונות של תל אביב ועד לתל אביב של היום.
 
עידית אשל – זמרת מלחינה ויוצרת ייחודית, העובדת על האלבום  השני, בערב זה היא מביאה את החוייה ואהבתה לעיר תל אביב בעזרת יכולות קוליות מדהימות ובגישה עכשוית.
 
לפרטים נוספים ניתן להתקשר ליואל שתרוג 052-444933
להזמנת כרטיסים תיאטרון ענבל 03-5166333
 
תיאטרון ענבל - רחוב יחיאלי 6 - נווה צדק - תל אביב
 
 
 
 
 
 
 

 
     
קורס צילום, סדנת צילום   |   הרצאות חובקות עולם   |   גלרית צילום   |   קטעי עיתונות   |   שירותי צילום   |   יואל שתרוג   |   עמוד הבית   |   מפת האתר
     ©  כל הזכויות שמורות לאדמה יוצרת בע"מ, יואל שתרוג 
אדמה יוצרת 08-9765845, 050-5311857
        עיצוב: הדס בור. מוסיקה עידית אשל, בניה עיצוב וקידום אתרים: Site2goal