מופע מוזיקלי

ויוה אספניה - מופע משולב

 ויוה אספניה – מופע מוזיקלי משולב

מופע המשלב סיפורים, תמונות ומיטב השירים של: חוליו איגלסיאס, מנואל סראט, הג'יפסי קינגס ועוד יוצרים שפעלו ויצרו בספרד

לפני כ 500 שנים בנמל ברצלונה התרחשו שני אירועים היסטוריים. באותו היום שיצא  קולומבוס למסעו לגילוי אמריקה, לא הרחק משם בברצלונה בנמל הסמוך החל גירוש יהודי ספרד.

מאותה הנקודה יצא יואל שתרוג - עיתונאי ,עורך צילום וצלם מגזינים - לחקור את קיסמה של ספרד, וניסה להבין מה יש שמגלי עולם וגדולי האמנים בעולם  מתחומים רבים יצאו ממנה, פיקאסו, דאלי, מירו וכמובן האדריכל גאודי.

‍מופע שמתחיל עם הנופים האורבניים של ספרד, ממשיך למרחבים ולנופי הטבע.
נחלוף במדריד על פני מספר אתרים ונעצור בברצלונה העיר השנייה בגודלה במדינה ובירת קָטָלוּנְיָה הספרדית Catalunňa.

עיר יפהפייה, שחושניותה מעוררת את כל החושים, מלטפת את המבקר בצבעים העזים של הים התיכון, ומאמצת אותו אל חיקה מיד.  העיר משתרעת לחוף הים לבין הגבעות המשתפלות מהרי הפִירינֵאִים וממזגת בתוכה אווירה של הרים וים.

ברצלונה היא בעלת ארכיטקטורה עם קווים לא שגרתיים, עיר של שדרות רחבות, של כיכרות מעוצבות להפליא ושל תכנית בנייה עירונית אשר עוצבה על ידי אנטוניו גאודי, הארכיטקט הגאון ממוצא קטלוני.

יופייה של ברצלונה ניכר בכל מקום. החל מיצירות האדריכלות בהשראתו שלגאודי, בכיכרות וכלה בעמודי התאורה הייחודיים מברזל מחושל.
נמשיך לרובע הגותי, בעקבות הספר צילה של הרוח, לסמטאות צרותכיכרות ובתי קפה ייחודים.

שירן שחר בורק: שירה, גיטרה ,אילן טל: שירה, לאון חביב : תופים,
יורם לב:
כלי הקשה, גלעד כץ: קלידים
אהרל'ה סייקס
הפקה מוזיקלית: יואל שתרוג: מספר ומנחה

לפרטים נוספים - יואל שתרוג -טלפון 050-5311857 מייל - y-adama@zahav.net.il
ארל'ה סייקס
052-2530532

שיווק ומכירות: ניצן שתרוג 050-5795862

קובץ מצורף:
שימו ברקע:

המלצה: הספר "צילה של הרוח"

"את מה שתראה היום, דניאל, אסור לך לספר לאף אחד," מזהיר אב את בנו בן העשר, ומרגע זה ואילך הופך צלה של הרוח למבוך פנטסטי של עלילה שנחשפת שכבה אחר שכבה.

בוקר אחד ב-1945, בברצלונה אפופת הצללים שעדיין מלקקת את פצעי מלחמת האזרחים, אב מכניס את בנו בסוד בית הקברות לספרים נשכחים, ספרייה שבה אלפי ספרים זנוחים שאיש אינו קורא עוד. הילד דניאל שולף ממדף מאובק את הרומן צלה של הרוח, נשבה בקסמו ומבקש לקרוא את כל ספריו של מחברו, חוליאן קאראך.

לפרטים נוספים ולהזמנות: ניצן שתרוג 050-5795862